Kontakt

WeNET logo

Jesteśmy uśmiechniętym, czasami nieco zwariowanym, ale świetnie czującym się w swoim towarzystwie zespołem, który na co dzień zajmuje się komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną organizacji, działaniami PR oraz Social Media w spółce WeNet Group. Zdobytą wiedzę z zakresu e-marketingu przekładamy z języka eksperckiego na użytkowy, z teoretycznego na praktyczny. To, co przez długi czas znałyśmy tylko z teorii, obecnie regularnie wykorzystujemy w naszych codziennych zadaniach i projektach. I odwrotnie – wiedzę wyniesioną z naszego zawodowego doświadczenia, często przelewamy na strony naszego Bloga.

Piszemy o szeroko pojętym marketingu online, bo nadal nie dla wszystkich jest to temat jasny i zrozumiały. Szkolimy się, śledzimy nowinki i jesteśmy na bieżąco, po to, aby nasze wpisy były zawsze aktualne, praktyczne i przydatne. Sprawdzamy źródła podanych informacji, powołujemy się na ekspertów z dziedzin, które poruszamy, a co najważniejsze – tego bloga piszemy z pasji, nie z obowiązku.

Jeśli masz jakieś pytania – napisz do nas!

Formularz kontaktowy

*pola wymagane

Imię i nazwisko*

Adres E-mail*

Temat wiadomości*

Treść wiadomości*


  Akceptuję Zasady Korzystania z Serwisu www.blog.wenet.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WeNet Polska S.A. udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Zasadach. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. Ponadto, wyrażam zgodę na wykonywanie przez WeNet Polska S.A. działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od WeNet Polska S.A. informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących na podane w niniejszym formularzu: adres poczty elektronicznej lub numer telefonu. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda udzielona WeNet Polska S.A. w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej może być przeze mnie wycofana w dowolnym czasie, poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta tel. 801 886 666 lub email dok@wenet.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Potrzebujesz pomocy specjalisty dla swojej firmy albo konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami!