O nas, czyli kim jesteśmy?

WeNet Group to grupa kapitałowa, która zarządza marką Akademia e-marketingu
Od wielu lat wspieramy polskich przedsiębiorców dostarczając wiedzę i narzędzia z obszaru marketingu online. Zapraszamy na nasze szkolenia, na których omawiamy postawy  skutecznego i bezpiecznego e-marketingu. Dowiedz się więcej, sprawdź program oraz terminy najbliższych szkoleń.

 

logo_akademia

 

Naszym głównym celem jest dostarczanie małym i średnim przedsiębiorcom nowoczesnych rozwiązań marketingowych, które pozwolą na budowę ich pozytywnego wizerunku w Internecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, potwierdzonemu dziesiątkami skutecznie przeprowadzanych kampanii, oraz rozbudowanej sieci oddziałów w całej Polsce, potrafimy skutecznie zdiagnozować problem oraz zaproponować jego szybkie i skuteczne rozwiązanie. WeNet Group należy do grona firm z certyfikatem Premium Partner Google.

 

 

 

 

 

Wsparcie biznesu lokalnego – i nie tylko!

Tym, co odróżnia naszą ofertę od ofert innych agencji interaktywnych, jest doskonała znajomość lokalnych rynków. Posiadamy kilkanaście oddziałów w całej Polsce, dzięki czemu potrafimy zdiagnozować istniejącą na rynku konkurencję oraz jesteśmy świadomi wyzwań jakie stoją przed naszymi Klientami.

Kompleksowa obsługa Klientów WeNet Group

Nasi pracownicy to zespół doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów dla firm z wielu branż. Bogaty zakres świadczonych usług sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować działania z każdego obszaru marketingu internetowego. Wszystkie elementy prowadzonych kampanii są dokładnie zaplanowane i omawiane z Klientami. Wspólnie ustalamy zamierzony cel, dobieramy potrzebne do jego osiągnięcia narzędzia oraz planujemy ich realizację.

Każdy nasz Klient jest pod opieką Doradcy, który czuwa nad prawidłową realizacją usług oraz nad analizą wyników przeprowadzanej kampanii, a następnie raportuje ich realizacje.

Nasz Blog to artykuły i porady, przygotowane przez specjalistów z wielu dziedzin, które przybliżą Państwu zagadnienia związane z marketingiem internetowym oraz przedstawią wszelkie zmiany, zachodzące nieustannie w tym segmencie rynku.

Dowiedz się więcej na www.wenet.pl

Nie wiesz od czego zacząć działania w sieci? Wykonaj darmowy SEO Audyt online swojej strony WWW na audytseo.wenet.pl Sprawdź, czy Twoja strona WWW spełnia wszystkie wymagania wyszukiwarek.