SEO – Optymalizacja witryn pod wymogi wyszukiwarki

Świat marketingu zna SEO już od bardzo dawna. Jednak zawsze było pomijane przez liczne grupy walczących o pozycje i tych, którzy wybierali szybką i łatwą drogę na skróty – choć tą metodę zwykliśmy nazywać pozycjonowaniem. Dzisiaj takie „sztuczki” nie mają prawa bytu, a wręcz narażają właścicieli stron na poważne konsekwencje ze strony wyszukiwarki. Jedyną słuszną alternatywą jest prowadzenie profesjonalnych działań Marketingu Zintegrowanego. Nieodzowną i jedną z najważniejszych części którego jest właśnie SEO – z jednej głównej przyczyny – Google tego oczekuje.

Google, chce przedstawiać swoim użytkownikom jak najbardziej adekwatne odpowiedzi w postaci dobrych wyników wyszukiwania. Taki jest cel nadrzędny najpopularniejszej wyszukiwarki w Polsce. SEO ma pomagać w osiągnięciu tego celu.

Na naszym blogu przybliżymy Wam techniki, aktualne trendy oraz rozmaite ciekawostki dotyczące SEO, szans, zagrożeń, wyników wyszukiwania, zmian w algorytmie Google i wszystkiego, co powiązane z naturalnym i zgodnym z założeniami wyszukiwarki ingerowaniem w organiczne wyniki wyszukiwania.

Przeczytaj nasze wpisy z kategorii SEO