Ranking stron internetowych – kwiecień 2022

0
112

Ranking_stron_WWW_TOP3_Kwiecien

Zgodnie z naszą tradycją, która rozpoczęła się w ubiegłym roku, zapraszamy na kolejny ranking stron internetowych. W kwietniu, podobnie jak w poprzednich miesiącach, oceniający brali pod uwagę takie aspekty jak:

  • Ogólne wrażenie – pierwsze odczucia po zobaczeniu strony głównej.
  • Design – ocena jakości grafik, kolorystyki i dopasowania szablonu do branży firmy.
  • Copywriting – ocena tekstów na stronie, ich skuteczność sprzedażowa i jakość.
  • User Experience (UX) – doświadczenie użytkownika podczas korzystania ze strony WWW.

Sprawdź witryny zwycięzców i znajdź inspirujące rozwiązania dla swojej strony.

Najlepsze realizacje stron WWW – kwiecień

Oto nasze TOP3 stron internetowych małych i średnich firm:

Miejsce 1

Bali Bali – Gdańsk – centrum masażu balijskiegoBali_bali_WeNet

Będąc na Starym Mieście w Gdańsku, warto wstąpić na chwilę relaksu do salonu masażu balijskiego. Poza tradycyjnym relaksem z Bali odwiedzający mogą liczyć także na masaż dla dwojga czy na naturalny peeling na całe ciało. Beztrosko spędzony czas w takim miejscu to balsam dla ciała i ducha.

Równie przyjemne wrażenie robi strona internetowa salonu. Miłe dla oka zdjęcia i stonowane kolory wprowadzają nas w nastrój, jaki panuje podczas sesji masażu. Strona wizualna świetnie koresponduje z branżą. Ponadto krótkie, acz konkretne opisy oferty informują użytkowników o szczegółach zabiegów. Tak właśnie powinna wyglądać witryna dobrego salonu masażu.

 

Zbudujemy Ci stronę, która sprzedaje. Sprawdź jak>>

 

Miejsce 2

Kwiatowy Warsztat – Jędrzejów – florystykaKwiatowy_warsztat_WeNet

Zespół pasjonatów z Kwiatowego Warsztatu działa już od 2014 roku. Firma specjalizuje się w przygotowywaniu kompozycji na imprezy okolicznościowe. Dzięki współpracy z hodowcami kwiatów z różnych części globu, odwiedzając Kwiatowy Warsztat, możemy liczyć na naprawdę ciekawe i oryginalne efekty.

Design strony z motywem drewna robi bardzo przyjemne wrażenie. Autorskie zdjęcia przedstawiające dotychczasowe realizacje pomagają wyobrazić sobie finał naszego zlecenia. Jeśli dodamy do tego konkretne i dobrze napisane treści, otrzymamy stronę internetową, którą warto się chwalić.

Miejsce 3

CAP – Wilków – producent produktów do dezynfekcji wody

CAP_WeNet

Firma CAP działa od 2009 roku. Zajmuje się produkcją środków do uzdatniania wody pitnej, a także dezynfekcji wody w basenach. Klientami wilkowskiej firmy są przede wszystkim baseny i pływalnie oraz hotele, ale również hodowle zwierząt, szpitale czy wodociągi.

Na stronie CAP króluje motyw wody i różne odcienie niebieskiego, co niewątpliwie wpływa pozytywnie na User Experience, czyli doświadczenie użytkownika. Na plus wypada zaliczyć także solidny copywriting: teksty na stronie głównej są treściwe, pisane – mimo branży – bez lania wody.

 

Sprawdź także nasz marcowy ranking stron WWW.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here