Ranking stron internetowych – listopad 2021

0
193

Ranking_stron_WWW_listopad

Mamy przyjemność podzielić się z Wami listopadowym rankingiem stron internetowych. Witryny – podobnie jak w poprzednich zestawieniach – były oceniane pod kątem czterech podstawowych aspektów, czyli:

  • Ogólne wrażenie – pierwsze odczucia po zobaczeniu strony głównej.
  • Design – ocena jakości grafik, kolorystyki i dopasowania szablonu do branży firmy.
  • Copywriting – ocena tekstów na stronie, ich skuteczność sprzedażowa i jakość.
  • User Experience (UX) – doświadczenie użytkownika podczas korzystania ze strony.

 

Najlepsze realizacje stron WWW – listopad

W listopadzie trzy pierwsze miejsca zgarnęły:

Miejsce 1

Supreme Box – Łódź – catering dietetyczny

supreme_box

Na pierwszym miejscu uplasowała się firma z Łodzi zajmująca się tzw. dietą pudełkową. Na ich stronie znajdziecie wszelkie niezbędne informacje: od prezentacji firmy, przez szczegółowy cennik, po porady dotyczące zdrowego żywienia.

Sam design prezentuje się iście apetycznie. Już po sekundzie wiadomo, czego dotyczy oferta firmy. Bogate i dobrze widoczne menu główne strony pozwala szybko odnaleźć interesujące nas informacje. Nie może być inaczej, gdyż intuicyjna nawigacja to dziś nieodłączny element nowoczesnej strony internetowej i dobrego UX.

Pomoglismy_firmie_Michala_z_Poznania_WeNet

Miejsce 2

EMER – Opole – masaż i refleksologia

emer

Jeśli będziecie w Opolu, możecie zrelaksować się i wzmocnić dzięki firmie EMER, która oferuje szeroki wybór masaży, m.in. klasyczne i relaksacyjne, a dla bardziej wymagających – masaże gorącymi kamieniami.

Spójna szata graficzna witryny przywodzi na myśl dalekowschodni minimalizm. Dzięki przejrzystemu układowi strony błyskawicznie znajdziecie kluczowe informacje, takie jak kontakt czy szczegóły oferty. A wysokiej jakości i odpowiednio dobrane grafiki wprowadzą Was w atmosferę relaksacyjnej sesji na łóżku do masażu.

Miejsce 3

EUDI&CO – Wrocław – meble na wymiar

EUDI&CO

W pięknym Wrocławiu ma swoją siedzibę firma EUDI&CO zajmująca się produkcją, projektowaniem i montażem mebli na wymiar. Tu możecie urządzić każde pomieszczenie swojego domu: od kuchni, przez salon, po garderobę.

Design strony wyróżnia się elegancją. Wyraźne zdjęcia oddają klimat prezentowanych pomieszczeń. Witryna kojarzy się z nowoczesnością i stylem. Bogata galeria pozwala przyszłym klientom wyobrazić sobie swoje wnętrza po zakupie nowych mebli.

 

To było listopadowe TOP3 stron WWW. Niebawem na naszym blogu pojawi się zestawienie grudniowe. Żeby go nie przegapić, zaglądaj na nasz profil WeNet Group na Facebooku.

 

W międzyczasie dowiedz się także, jaka powinna być strona internetowa firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here