Ranking stron internetowych – luty 2022

0
195

Ranking_stron_WWW_luty_2022

W naszym lutowym zestawieniu witryn sporo kolorów i radości, choć przecież wiosna dopiero nieśmiało się rozkręca. Zgodnie z zasadami ustalonymi na początku nasz miesięczny TOP3 stron WWW klaruje się na podstawie czterech fundamentalnych czynników. A są nimi:

  • Ogólne wrażenie – pierwsze odczucia po zobaczeniu strony głównej.
  • Design – ocena jakości grafik, kolorystyki i dopasowania szablonu do branży firmy.
  • Copywriting – ocena tekstów na stronie, ich skuteczność sprzedażowa i jakość.
  • User Experience (UX) – doświadczenie użytkownika podczas korzystania ze strony.

Najlepsze realizacje stron WWW – luty

Poznaj wyróżnione projekty!

Miejsce 1

Cyklista – Przecieszyn – Towarzystwo Turystyki Rodzinnej

cyklista_ranking

Przecieszyn to miejscowość położona w województwie małopolskim. W tej niepozornej lokalizacji działa Towarzystwo Turystyki Rodzinnej. „Cyklista” – bo tak się nazywa – organizuje aktywną turystykę i to nie tylko rowerową. Z firmą możesz zabrać się także na wycieczki autokarowe i odwiedzić miejscowości wczasowe w kraju i za granicą.

Projekt strony TTR od razu przywodzi na myśl wakacje i robi wrażenie. Poza estetycznym i adekwatnym do branży wyglądem (design) uwagę zwracają ruszające się boxy (zobaczysz je na stronie głównej, gdy zjedziesz nieco niżej, to te elementy z pinezkami). Ponadto na pochwałę zasługują konkretne i sprawnie napisane teksty (copywriting).

pomoglismy_firmie_Tomasza_zaistniec_w_sieciMiejsce 2

Kajtek – Police – salon urody dla psów

kajtek_rankingTrymowanie, strzyżenie, obcinanie pazurów i wiele innych zabiegów kosmetycznych możesz zafundować swojemu pupilowi w salonie Kajtek. Prowadzona przez pasjonatkę psów, Panią Mariolę, firma rozwija się w Policach nieopodal Szczecina.

Co do samej witryny, w tym przypadku na oklaski zasługują kapitalnie dobrane zdjęcia. Są zabawne i bez wątpienia przyciągają uwagę użytkowników. Poza nimi w zakładce „Galeria” możesz zobaczyć fotografie czworonożnych klientów przed i po zabiegach upiększających.

Miejsce 3

Kamieniarstwo – Warszawa – firma kamieniarska

kamieniarstwo_ranking

Po podróży po różnych zakątkach Polski przybywamy do stolicy, gdzie działa zakład kamieniarski Arkadiusza Szulca. W ofercie firmy znajdziesz kompleksowe usługi kamieniarskie: od nagrobków, przez blaty i parapety, po schody.

Strona charakteryzuje się znacznie bardziej stonowaną kolorystyką w porównaniu do poprzedniczek. Jednak wybór ten jest słuszny, bo pasuje do oferty zakładu. Jest tu wszystko, co najważniejsze na stronie internetowej firmy: prezentacja działalności, szczegółowy opis usług i szeroki wybór form kontaktu (telefon, e-mail, formularz).

 

Sprawdź także ranking stron ze stycznia.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here