Ranking stron internetowych – sierpień 2022

0
170

Ranking stron WWW TOP 3 - SIERPIEN

Czas na najświeższe wyniki! Tym razem będzie smacznie, elegancko i kwiatowo. A to wszystko za sprawą zwycięzców naszego comiesięcznego rankingu stron internetowych WeNet.

Jak zawsze poprosiliśmy nasze niezawodne jury o ocenę takich aspektów jak:

  • Ogólne wrażenie – pierwsze odczucia po zobaczeniu strony głównej.
  • Design – jakość grafik, kolorystyka i dopasowanie szablonu do branży.
  • Copywriting – teksty na stronie, czy są skuteczne, poprawne i atrakcyjne.
  • User Experience (UX) – doświadczenie użytkownika podczas korzystania ze strony WWW.

Zachęcamy do sprawdzenia wyróżnionych stron. Być może zainspirujesz się do stworzenia własnej.

www_korzeniowski_wiekszy

Najlepsze realizacje stron WWW – sierpień

Tym razem na naszym podium znalazły się:

Miejsce 1

SoulSet – Warszawa – restauracja

SoulSet_Blog_WeNet

Zaczynamy od stolicy, w której działa sierpniowy zwycięzca naszego rankingu, czyli restauracja SoulSet. Gdzie kolorowe wnętrza goszczą klientów potrawami z całego świata. Znajdziemy tu tatar z tuńczyka, amerykańskie burgery czy japoński ramen.

Strona internetowa restauracji współgra z jej kolorowym wnętrzem. Pierwszy rzut oka na stronę główną i wiemy, że można wpaść tu na luźną imprezę ze znajomymi. Kreatywne opisy i barwne zdjęcia zachęcają do szybkiej wizyty. Ci, którzy jeszcze nie byli i chcą poczuć klimat miejsca, mogą odbyć wirtualny spacer lub zajrzeć do zakładki „Galeria”. Ci, którzy wolą zostać w domu, mogą zamówić danie na dowóz – wszystkie pozycje są szczegółowo opisane w zakładce „Menu”.

 

Zbudujemy Ci stronę. Sprawdź jak >>>

 

Miejsce 2

Moss Decor – Warszawa – studio dekoracji

Moss_Decor_Blog_WeNet

Pozostajemy w Warszawie, gdzie działa pracownia dekoracji wnętrz. Ale nie taka zwyczajna, bo mówimy tu o dekoracjach z mchu i roślin. W Moss Decor możemy zamówić małe dekoracje mobilne, stylowe obrazy z mchu, a nawet dekoracje pokrywające całą ścianę.

Jaki kolor dominuje na stronie WWW pracowni? Jasne, że zielony. Uwagę gości przykuwają przykłady najciekawszych realizacji. A dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej, czekają szczegółowe opisy przygotowane przez copywriterów. Strona została zaprojektowana z myślą o użytkownikach – jest przejrzysta, więc z łatwością możemy się po niej poruszać.

Zamów budowę strony!

Miejsce 3

Afrodyta – Wrocław – kwiaciarnia

Afrodyta_Blog_WeNet

Przenosimy się do pięknego Wrocławia. Tam możemy skorzystać z usług kwiaciarni Afrodyta, która ma wszystko, czego potrzebujemy do dekoracji. Flower Boxy, bukiety kwiatowe czy wyroby ręcznie robione – to tylko wycinek bujnej oferty.

Zamów budowę strony!

Strona WWW kwiaciarni to moc zdjęć i opisów, które mają ułatwić nam wybór. Poza samym przeglądaniem realizacji dzięki opcji wirtualnego koszyka zdecydowani mogą złożyć zamówienie bezpośrednio na stronie. To nie tylko strona z ofertą, to jednocześnie przyjazny i funkcjonalny e-sklep.

 

Sprawdź także: ranking stron – lipiec 2022.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here