Ranking stron internetowych – listopad 2022

0
135

Ranking_stron_WWW_TOP3_listopad2022

Trafił się nam gastronomiczny miesiąc. Tym razem będzie: smacznie, smacznie i jeszcze raz smacznie. A żeby uchylić rąbka tajemnicy, dodamy, że japońsko, wegańsko i włosko. 

W zestawieniu – jak zawsze – znalazły się 3 strony internetowe, a uzyskały podium dzięki decyzji jurorów, którzy oceniali: 

  • Ogólne wrażenie – pierwsze odczucia po zobaczeniu strony głównej.
  • Design – jakość grafik, kolorystyka i dopasowanie szablonu do branży.
  • Copywriting – teksty na stronie, czy są skuteczne, poprawne i atrakcyjne. 
  • User Experience (UX) – doświadczenie użytkownika podczas korzystania ze strony WWW.

 

Sprawdzaj realizacje webmasterów i znajdź inspiracje dla swojego biznesu. 

 

Najlepsze realizacje stron WWW – listopad 

Poznajmy listopadowych zwycięzców! 

 

Miejsce 1

Ostra Kreweta – Legionowo – restauracja 

ostra_krewetka_blog_wenet

Miłośnicy kuchni japońskiej, którzy akurat zgłodnieli w Legionowie i okolicach powinni koniecznie zgłosić się do świeżo powstałego lokalu o jakże konkretnej nazwie – Ostra Kreweta. W karcie kolorowe i smaczne sushi, ciepły Ramen, jak również owoce morze i rzecz jasna tytułowe krewetki. 

Twórcy witryny bez wątpienia wiedzieli, że najpierw jemy wzrokiem. Dlatego strona główna wita gości apetycznymi zdjęciami w eleganckiej ciemnej oprawie. Jednak to nie design urzekł jury najbardziej. Na największe oklaski zdaniem oceniających zasłużyły wrażenia z korzystania ze strony, czyli User Experience. 

korzeniowski_WWW

Miejsce 2

Vege Quchnia – Opole – restauracja 

wege_kuchnia_blog_wenet

Śniadania i obiady w wersji vege? Brzmi smacznie? Właściciele restauracji Vege Quchnia zapraszają swoich klientów na kulinarną podróż. Trasa zaczyna się od bajgli, bagietek i omletów, aby zaprowadzić smakoszy do bezmięsnych burgerów, kotletów czy pożywnych zup. 

Mapa strony jest równie atrakcyjna i przejrzysta. Są tu najważniejsze informacje o firmie, kluczowe punkty menu wraz z cenami, a także bogata galeria prezentująca lokal i jego specjały. W zakładce „Kontakt” znajdziemy różne możliwości komunikacji z firmą i szczegóły dotyczące godzin otwarcia. 

Zamów budowę strony!

Miejsce 3

Terranostra – Miejsce Piastowe – restauracja 

terranostra_wenet_blog

Właściciel tej włoskiej restauracji spędził w słonecznej Italii ćwierć wieku, żeby uczyć się sztuki kulinarnej od najlepszych. W 2018 roku założył restaurację w Polsce i od tej pory na rodzimej ziemi serwuje rodakom m.in. makarony i pizze.  

Ofertę firmy prezentuje na nowoczesnej stronie internetowej. Czerń gra tu z czerwienią wśród zdjęć, które tylko podkręcają apetyt. Dla tych, którzy nie mają możliwości wybrać się do lokalu, pozostaje skorzystanie z zakładki „Zamów online” i wybór czegoś na ząb z bogatego menu restauracji. 

Sprawdź także: ranking stron internetowych – październik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here